DC, Ludhiana'da devam eden geliştirme projelerinin ilerlemesini gözden geçiriyor

kosc

New member
Komiser Yardımcısı (DC) Sakshi Sawhney Çarşamba günü Bayındırlık Dairesi (PWD) tarafından bölgede yürütülen çeşitli kalkınma projelerinin ilerlemesini inceledi.


DC, Ludhiana'nın çeşitli yerlerinde engellilerin projelerinin fiziksel ve mali durumunun kapsamlı bir envanterini çıkardı. (HT fotoğrafı)

DC, bölgenin çeşitli yerlerinde engelliler tarafından üstlenilen projelerin fiziksel ve mali durumuna ilişkin kapsamlı bir envanter hazırladı. Yetkililer DC'ye Macchiwara-Rahon yolu, kütüphane inşaatı, bir devlet üniversitesindeki oditoryum, demiryolu üst köprüsü ve diğer projelerin arazi edinimi dahil olmak üzere devam eden çeşitli projelerin mevcut durumu hakkında bilgi verdi.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

DC, Yönetici Mühendislerden (XEN'ler) devam eden çalışmanın zamanında tamamlanmasını sağlamak için hızlandırmalarını istedi. Ayrıca onlardan, işi hiçbir engel olmadan tamamlamak için tüm kaynakları seferber etmelerini istedi.

Sawhney, geliştirmedeki darboğazları gidermek için departmanlar arasında daha iyi bir koordinasyon olması gerektiğini söyledi. Ayrıca paydaşlara, kaliteli çalışmayı sağlamak amacıyla yerinde kararlar almak için projelerde ortak denetimler yapma çağrısında bulundu. Etkinlikte hazır bulunan önde gelen yetkililer arasında ADC (G) Ojasvi Alankar, Komiser Yardımcısı Upinderjeet Kaur Brar ve diğerleri yer aldı.