Pencap: Okul zaten akıllı olan Kejriwal tarafından açıldı: Amritsar AAP MLA

kosc

New member
Aam Aadmi Partisi ulusal lideri ve Delhi Başbakanı Arvind Kejriwal ve Pencap CM Bhagwant Mann’ın büyük bir tantana ortasında Pencap’ın “ilk saygın okulunu” Amritsar’da açmasından bir gün sonra, Amritsar Kuzey Kunwar’dan AAP MLA, Vijay Pratap Singh’in okulun bunu zaten yaptığını söylediğini söyledi ve “çok iyi” çalışıyordu.

Aam Aadmi Partisi ulusal lideri ve Delhi Başbakanı Arvind Kejriwal, Çarşamba günü Amritsar’da eyaletin ‘ilk Üstünlük Okulu’nun açılışını yaptıktan sonra Pencap Başbakanı Bhagwant Mann ile birlikte. (Aynı Şehgal/HT)

Ayrıca Okuyun: Pencap’ta eğitim devrimi başladı: Arvind Kejriwal, AAP ulusal organizatörü

Kunwar Vijay, Pencap’ta AAP Amritsar Güney MLA ve eski bakan Dr. Inderbir Singh Nijjar şunu paylaştı: “Doktor Sahib, sizi de tebrik ederim. Ancak bu okul zaten behatreen (iyi) bir okuldu ve önceki rejimler tarafından akıllı bir okul haline getirildi. Aslına bakılırsa, şu anda bazı yenileme çalışmaları yapıldı ancak onu yenileyen kişi (daha sonra Amritsar Batı’dan CPI MLA) Satpal Dang oldu. Yeğeni Madhu Dang yakın zamanda orada benim de katıldığım bir etkinlik düzenledi. Bu okulun akademik sonuçları da iyiydi. Ama biz (AAP) yeni okullar açacağımıza söz vermedik mi? Lütfen bu konuda ne düşündüğünüzü bize bildirin.”

Yazısında Dr. “Sikhya Kranti’nin Yeni Girişimi” (Eğitim Devrimi) başlıklı okulun Nijjar resimleri.

Kunwar Vijay’in yorumunun ekran görüntüsü sosyal medyada geniş çapta paylaşıldıktan sonra hemen silindi.

Kejriwal ve Mann, Chheherta’da okulun açılışını yaptıktan sonra bir miting düzenlediler ve bunu eyalette “eğitim devriminin şafağı” olarak nitelendirdiler.