İnsanlara Acil Yardım Sunun: Bhagwant Mann’a Sukhbir Badal

kosc

New member
Shiromani Akali Dal (SAD) Başkanı Sukhbir Singh Badal bugün, Başbakan Bhagwant Mann’ı eyaletin yağmur ve selden etkilenen nüfusuna somut yardım sağlamaya ve krizi hafifletmeye hiçbir faydası olmayan fotoğraf çekimleri ve Twitter duyurularına son vermeye çağırdı. sonuçlar.

Badal, hükümetin çiftçilere geçici yardım sağlamayı bu kadar geciktirmemesi gerektiğini söyledi. ₹Dönüm başına 25.000 (dosya fotoğrafı)

Sukhbir, o seçim bölgesindeki Mandaa Channa köyündeki Bundh’ı incelemek için bir motosiklete bindi ve ayrıca Sultanpur Lodhi’de selden etkilenen bölgeleri traktörle gezdi.

“Her yerde sefalet var. Halkın somut yardıma ihtiyacı var ve bu hala beklemede. Bunun yerine, böyle bir insanlık dramı döneminde istenmeyen bir fotoğraf operasyonları ve hile kültürüne tanık oluyoruz” dedi.

Badal, hükümete, sel nedeniyle ekinleri zarar gören çiftçilere yardım çağrısında bulunarak, “İnsanların, mutlak yıkıma tanık olan bölgelerde hâlâ ekilebilen ‘Basmati’ pirinci ekebilmesi için önlemler alınmalıdır.” ”

Hükümetin, çiftçilere geçici yardım sağlamayı, yaptığı ölçüde geciktirmemesi gerektiğini de söyledi. ₹Karşılığa ek olarak dönüm başına 25.000 ₹Sel nedeniyle evleri hasar görenlere 5 bin dolar.